POznaj nas lepiej

Aktualności

Tutaj można znaleźć wszystko co się u nas dzieje nowego.

course-8.jpg

Ogrodzenie

Dziś stawialiśmy słupki na ogrodzenie.

Było ciężko.

course-7.1.jpg

Networking

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

course-5.jpg

Computer Science

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

course-6.jpg

Photography

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Witamy w Dolinie Ciszy – niezwykłym miejscu, gdzie natura spotyka spokój, a tradycja splata się z nowoczesnością. Nasze gospodarstwo agroturystyczne to oaza ciszy i harmonii, otoczona malowniczymi stawami i bujną roślinnością. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją do przyrody i życia na wsi.

Historia Doliny Ciszy zaczęła się kilka lat temu, kiedy postanowiliśmy stworzyć miejsce, które łączyłoby sielski spokój wiejskiego życia z wygodami nowoczesnego agroturystyki. Z każdym dniem prac nad gospodarstwem, nasza pasja rosła, a Dolina Ciszy stawała się prawdziwym rajem dla miłośników przyrody.

Dolina Ciszy to nie tylko nasz dom, to dom dla różnorodnych gatunków zwierząt. Lamy i alpaki biegają swobodnie po łąkach, jelenie daniela prezentują swoją godność, a pawie dodają kolorów naszym polom. Nasze kolorowe kury dostarczają świeżych jajek, a bujne drzewa i kwiaty tworzą tło dla tego niezwykłego ekosystemu.

Chcemy, abyście poczuli się u nas jak w domu. Dlatego stworzyliśmy przytulne domy letniskowe z widokiem na nasze malownicze stawy. Każdy domek jest wyposażony we wszystko, co potrzebne do komfortowego wypoczynku, a jednocześnie pozwala poczuć bliskość natury.

Naszą misją jest dostarczanie niezapomnianych doświadczeń związanych z przyrodą, zwierzętami i tradycyjnym życiem wiejskim. Chcemy, abyście zaznali tutaj spokoju, czerpiąc radość z prostoty otaczającego świata. Dolina Ciszy to nie tylko miejsce do wypoczynku, to również przestrzeń do nauki, relaksu i odkrywania piękna natury.

Zapraszamy Was do wspólnego dzielenia się tym wyjątkowym miejscem i doświadczania chwil pełnych spokoju, uroku i sielskiej atmosfery Doliny Ciszy.

               Numer telefonu                                           787 002 776

                                                                                      14 68 33 012

                  Adres                                                     Januszkowice 69

                                                                                  39-230 Brzostek

                   E-mail                                                  kamcio189@gmail.com

F.H.U. Wojtek

Deko – Dreams Podkarpacie

Deko – Dreams Kujawy

Kapela Januszki – Kamil Berowski

Kamil Wojdyła

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ